هدفگذاری: می خواهیم معیار کیفیت باشیم

پس دوندوک را به خاطر بسپارید

فروشگاه اینترنتی دوندونک؛ بررسی، انتخاب و خرید آنلاین برنج، حبوبات، خشکبار و خواربار

دوندوک اصطلاحی قزوین و به “معنای منقار پرنده” است. فروشگاه اینترنتی دوندوک به عنوان نوین ترین فروشگاه های اینترنتی در سطح استان قزوین، با تکیه بر سه اصل 1-کیفیت ممتاز، 2-قیمت مناسب و 3-ارسال سریع در صدد است تا بهترین روش خرید و ارسال محصولات از تولید کننده به مصرف کننده را فراهم آورد. این فروشگاه با تعداد کم محصولاتش، درصد تحقق بخشیدن به اهداف فوق است.

من و همکارانم در مجموعه ی دوندوک با اطلاع از شرایط خاص اقتصادی کشور در صدد هستیم تا با حاشیه ی سود کم با اتکا بر سه اصل کیفیت ممتاز، قیمت مناسب و ارسال سریع از بهترین ها باشیم. پس تمام دانش تخصصی خود در زمینه ی مدیریت دانش و بازاریابی را در کنار توان اقتصادی مان به کار گرفته ایم تا به این هدف برسیم. غالب محصولاتمان را از عمده فروش و یا تولیدکننده تهیه می کنیم و از این رو قیمت مان پایین است. چون معتقیدم بزرگترین تقلب راستی است، پس در کیفیت محصولاتمان هیچ دخل و تصرفی نداشته و عینا همان کیفیت تعریف شده را برایتان ارسال خواهیم کرد…

هر زمان نیاز به مشاوره، ارسال ایده، پیشنهاد همکاری و .. داشتید به ما زنگ بزنید و یا پیام بگذارید. در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم.

رضایت مشتریان ، سرمایه ماست …

ما شعار نمی دهیم و تنها درصدد فروش تنها نیستیم. پس تمام توان تخصصی خود را به کار گرفته ایم و با تیم مجرب مان با تعداد محصول کم پیش قدم شده ایم. شما به محض ورود به سایت با دنیایی از کالا رو به رو نمی‌شوید! ما تنها در زمینه ای که در آن ادعا داریم ورود کرده ایم.

تلاش می کنیم به اعتماد شما احترام بگذاریم و قدردان آن باشیم. اما چگونه؟

با قیمت اندک، کیفیت ممتاز و ارسال سریع