در حال حاضر چندین روش ارسال وجود دارد.

 

* ارسال از طریق پست پیشتاز:

در این روش برای برخی محصولات خرد و کوچک مقیاس بسته به آدرس ارسال شما حدودا 24 تا 72 ساعت بعد از ارسال کالا، محصول به دست شما خواهد رسید. برای پیگیری وضعیت کالای ارسال شده کد 24 رقمی ایمیل شده از طرف فروشگاه دوندوک را در نشانی زیر مربوط به سامانه رهگیری مرسولات پستی وارد کنید:

https://tracking.post.ir/

 

نکته: این نوع ارسال معمولا برای ارسال مرسوله هایی با وزن کم استفاده می شود. در صورتی که در انتخاب روش ارسال کالای خود سردرگم هستید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی مشاوران فروش بهره مند شوید. 

 

* ارسال از طریق پست تیپاکس(TPG):

با این روش محصول در کمتر از 24 ساعت در تهران و 48 ساعت در مراکز استانها از زمان ارسال به دست شما خواهد رسید این روش تنها برای مراکز استانها و برخی شهرهای کشور در دسترس است. در سبد خرید هنگام انتخاب این روش توضیحات آن را به دقت مطالعه نمایید.

برای پیگیری وضعیت کالای ارسال شده کد ایمیل شده از طرف فروشگاه دوندوک را در نشانی زیر مربوط به رهگیری مرسولات وارد کنید:

https://tipaxco.com/tracking

 

* ارسال با پیک درون شهری:

این خدمت تنها در استان قزوین و شهرستان های مجاور مقدور است و در آینده در شهر های دیگر راه اندازی خواهد شد.

 

* ارسال با از طریق باربری(پایانه های مسافری):

این نوع ارسال مرسوله شما از طریق پایانه های مسافری برای شما ارسال می شود و کد مرسوله و فیش همراه با شماره راننده جهت هماهنگی برای شما ارسال خواهد شد. توجه داشته باشید در این نوع روش ارسال هزینه ها بصورت پس کرایه (پرداخت هزینه ارسال پس از دریافت کالا) خواهد بود.

 

* ارسال از طریق ماشین های باربری و حمل بار:

مشخصا این نوع ترانسفر شامل هزینه ی بالایی شده و برای اجناس و کالاهای بزرگ اندازه توجیه دارد که با هماهنگی و بنا به درخواست شما، توسط خودتان و یا ما سفارش داده خواهد شد.